Könyvek: Történelem Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2839952
16973
437
Books: History
Ormos Mária: Padovától Trianonig 1918-1920. Bp., 1984, Kossuth. Második változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborírtóban. 2844441
16974
437
Books: History
Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés. 2841163
16975
437
Books: History
Wenzel Gusztáv - Geiger Péter N. János: Árpádok kora. Képek Magyarország történetéből. Bp., 2010., Magyar Ház. Egészoldalas képanyaggal illusztrált. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2840976
16976
437
Books: History
Kiszely Gábor: ÁVH. Egy terrorszervezet története. Bp., 2000, Korona Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 2756111
16977
437
Books: History
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon. 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban 2352228
16978
437
Books: History
Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadt 2818834
16979
437
Books: History
Deák Imre: 1848. A szabadságharc története levelekben, ahogyan a kortársak látták. Összegyűjt. és előszóval ellátta: - - . Bp., [1943], Sirály, 432 p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis sérülés. 2814868
16980
437
Books: History
Berend T. Iván: Válságos évtizedek. Közép- és Kelet-Európa a két világháború között. Bp., 1982., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft