Féja Géza: Örök magyar március. Nemzeti Könyvtár 63. sz. Bp., é.n., Stádium, 64 p. A borító és az illusztrációk Fáy Dezső munkái. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas, foltos, kissé sérült borítóval.
A Mindszenty bűnügy okmányai. Bp., 1949, Atheaneum. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. + Mindszenty a nép ellensége. Bp., én., Dolgozó Parasztok és Földmunkások Országos Szövetsége, (Szikra-ny.), 16 p.
Báró Wlassics Gyula: Deák Ferenc. Magyar Jogászegylet Deák Ferenc Irodalmi Bizottságának Kiadványai I. évf. 1. köt. Bp., 1923., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Aurel Kecskeméthy: Echo der Skizzen aus der Geschichte eines Jahres (20. October1860- bis Enfe October 1861) von Aurel Kecskeméthy gegeben von einem Mitglied der Beschlusspartei. Hamburg, 1862, Otto Meißner. Kiadói paíprkötés, sérült gerinccel, borítón címkével, borító hátoldala kissé sérült, intézményi bélyegzővel.
Kürti Béla, Szekeres Ferenc (szerk.): Az avarok kincsei: VI-IX. századi leletek magyar múzeumok gyűjteményeiből. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.