Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 52

17421.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
2 db szülészeti könyv: Kubinyi Pál: Szülészeti műtéttan 150 ábrával. Bp., é.n. Franklin, Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Bp., 1936. Magyar Orvosi könyvkiadó. Mindkét kötet egységes aranyozott vászonkötésben.
17422.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Torday Ferenc: Mindennapi gyermekgyógyászat gyakorló orvosok számára. Bp., 1914, Petőfi Irodalmi Vállalat (Pesti Lloyd-ny.), XII+477+(19) p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
17423.

Dr. Torday Ferenc: Mindennapi gyermekgyógyászat gyakorló orvosok számára. Bp., 1914, "Petőfi" Irodalmi Vállalat (Pesti Lloyd-ny.), XII+477+(19) p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzőkkel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17424.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17425.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17426.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17427.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17428.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17429.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17430.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Einstein, Albert: A speciális és általános relativitás elmélete. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17431.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17432.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft