https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pierre Vignes - Delia Vignes: Nagy képes fűvészkönyv. Bp., 2009. Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
17397.

Pierre Vignes - Delia Vignes: Nagy képes fűvészkönyv. Bp., 2009. Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Naszluhácz Lajos: Földosztó-táblák mérnökök, gazdatisztek, községek, földbirtokosok, az úrbéri rendezés és tagosítás által érdeklettek használatára kiszámította - - mérnök. Nagykanizsa, 1857., Markbreiter Jakab, 2+181 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyomokkal, restaurált lapokkal is (köztük a címlap), foltos lapokkal, hiányos (az OSZK katalógusa szerint az alábbiak hiányoznak belőle: I-XII, 182/183, 1 t.) Ritka!
17398.

Naszluhácz Lajos: Földosztó-táblák mérnökök, gazdatisztek, községek, földbirtokosok, az úrbéri rendezés és tagosítás által érdeklettek használatára kiszámította - - mérnök. Nagykanizsa, 1857., Markbreiter Jakab, 2+181 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyomokkal, restaurált lapokkal is (köztük a címlap), foltos lapokkal, hiányos (az OSZK katalógusa szerint az alábbiak hiányoznak belőle: I-XII, 182/183, 1 t.) Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. 24 ábrával a szöveg közt és 24 képmelléklettel. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott
17399.

Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. 24 ábrával a szöveg közt és 24 képmelléklettel. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Benda László: A magyar alföld őstörténete I-II. köt. [Egybekötve.] Acta Sabariensia 2-3. Kaposvár,1929., Somogymegyei Keresztény Nyomda Rt., 144 p.+1 t.; 145-350+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
17400.

Benda László: A magyar alföld őstörténete I-II. köt. [Egybekötve.] Acta Sabariensia 2-3. Kaposvár,1929., Somogymegyei Keresztény Nyomda Rt., 144 p.+1 t.; 145-350+2 p. Átkötött félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Cserey Adolf: Lepkehatározó, vagyis hazánkban előforduló nagylepkék nemeinek és gyakrabban előforduló fajainak megismerésére szolgáló útmutató. Számos képpel. Pozsony 1901. Stampfel Károly Kiadói papírkötésben, egy javított tábla, javított gerinc
17401.

Cserey Adolf: Lepkehatározó, vagyis hazánkban előforduló nagylepkék nemeinek és gyakrabban előforduló fajainak megismerésére szolgáló útmutató. Számos képpel. Pozsony 1901. Stampfel Károly Kiadói papírkötésben, egy javított tábla, javított gerinc

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
5
Prinz Árpád, dr.: A székrekedésről. Bp., 1905. Buschmann F. 24p. Kiadói papírborítóval. Hátoldalán Hunyadi keserűvíz reklámmal Jó állapotban, Ritka!
17402.

Prinz Árpád, dr.: A székrekedésről. Bp., 1905. Buschmann F. 24p. Kiadói papírborítóval. Hátoldalán Hunyadi keserűvíz reklámmal Jó állapotban, Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1979 Szállási Árpád: Egy kolera-kiadvány 1831-ből. + Medgyessy Ferenc medikuskori rajzaiból. Orvostörténeti közlemények. Különlenyomatok. Bp., Medicina,a lapok kijárnak, 307-309; 315-319 p.;   Szállási Árpád (1930-2012) orvos, orvostörténész által Bodri Ferenc (1931-2010) irodalomtörténész, művészeti író részére DEDIKÁLT példány: Bodri Feri barátomnak nagyrabecsüléssel.
17403.

1979 Szállási Árpád: Egy kolera-kiadvány 1831-ből. + Medgyessy Ferenc medikuskori rajzaiból. Orvostörténeti közlemények. Különlenyomatok. Bp., Medicina,a lapok kijárnak, 307-309; 315-319 p.; Szállási Árpád (1930-2012) orvos, orvostörténész által Bodri Ferenc (1931-2010) irodalomtörténész, művészeti író részére DEDIKÁLT példány: "Bodri Feri barátomnak nagyrabecsüléssel."

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Lechner Károly: Az alkoholizmus veszedelmei. Nemi betegségek. Fajegészségtan és népesedéspolitika. Bp., 1920., Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, (hiányzó címlap?)
17404.

Lechner Károly: Az alkoholizmus veszedelmei. Nemi betegségek. Fajegészségtan és népesedéspolitika. Bp., 1920., Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, (hiányzó címlap?)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
2
Műtudományi természethistória. Elemi iskolák számára, a helv. hitv. tiszáninneni egyházkerületi főkormány rendeletéből. S[áros]patak, 1840., Nádaskay András, 133+8 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, foltos, bejelölésekkel a lapokon, az utolsó lapon kis lyukkal és firkával.
17405.

Műtudományi természethistória. Elemi iskolák számára, a helv. hitv. tiszáninneni egyházkerületi főkormány rendeletéből. S[áros]patak, 1840., Nádaskay András, 133+8 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, foltos, bejelölésekkel a lapokon, az utolsó lapon kis lyukkal és firkával.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Cholnoky Jenő: A levegő fizikai földrajza. Bp., 1903, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, V. tábla hiányzik, máskülönben jó állapotban.
17406.

Cholnoky Jenő: A levegő fizikai földrajza. Bp., 1903, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, V. tábla hiányzik, máskülönben jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Völgyesi Ferenc: Én, egyéniség, személyiség. Lélek és természettudomány XXVI. Bp., 1942, Novák Rudolf, 160 p. II. kiadás. Félvászon kötés, kissé foltos előzéklap és címlap, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel, néhány lapon tollas és ceruzás aláhúzásokka.
17407.

Dr. Völgyesi Ferenc: "Én", egyéniség, személyiség. Lélek és természettudomány XXVI. Bp., 1942, Novák Rudolf, 160 p. II. kiadás. Félvászon kötés, kissé foltos előzéklap és címlap, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel, néhány lapon tollas és ceruzás aláhúzásokka.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
A Duna helyszínrajza Dévénytől Orsováig. A magyar királyi országos vízépítési igazgatóság vízrajzi osztályának felvételei alapján. Bp., 1918. Félvászon kötés, széteső állapotban.
17408.

A Duna helyszínrajza Dévénytől Orsováig. A magyar királyi országos vízépítési igazgatóság vízrajzi osztályának felvételei alapján. Bp., 1918. Félvászon kötés, széteső állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
11

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz