Dr. Fazekas - Dr. Kovács - Dr. Szigetvári: Tarokkakadémia. A négyes- és az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp., Szikra. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.