Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 29

Decsy Sámuel: A Magyar Szent Koronát őrző bandériumok története Pápa, 1992 Maxi könyv, kiadói papírkötésben
17629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db Andruskó Károly minikönyv: Zenei Napok Nyírbátor, Buhara Szamarkand Hiva, Szeged, Esztergom. Andruskó Károly fametszeteivel. Vegyes állapotban.
17630.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tóth István: Az adai iskolák története (1703-1973). Ada, 1976, Cseh Károly Általános Iskola. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy kijáró lappal. Megjelent 1000 példányban.
17631.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db sorszámozott minikönyv: Cooper: Vadölő, A typográfia 125 éve
17632.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4 db Jack London minikönyv: Az élet törvénye, Az ároktól délre, Északi Odüsszeia, Az erősök ereje. H.n., 1975, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói kartonált kötésben, vegyes állapotban. Megjelentek 500 példányban, számozott példányok (mindegyik 136. számú). Kereskedelmi forgalomba nem kerültek.
17633.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rodolfo: Bűvészkönyv. (Minikönyv). H.n., 1978, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés, a borítón minimális sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Könyvárusi forgalomba nem került.
17634.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
5 db nyomdászat témájú minikönyv: Betűink, Az Egyetemi Nyomda története I-II., Magyarország nyomdáinak emlékezete I-II.
17635.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
8 db vegyes minikönyv: Magyar festészet a XX. században; Csendes László: Földabrosz; Képek harminc év magyar képzőművészetéből; Matteo Bandello: Rómeó és Júlia; Apollonius királyfi; Gorkij: Január 9. - Az ember; Rabindranath Tagore: Hazatérés; A kertész.
17636.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
8 db minikönyv sport, sakk, olimpia témában, vegyes állapotban
17637.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
7 db Kardos Gyula Görögország témájú minikönyv: Antigoné, Zéthosz és Amphión, Oidipusz, Heten Théba ellen, Harmónia, Kadmosz, Kadmosz utódai. Bp., 1975-1978, Egyetemi Nyomda Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubja. Kiadói műbőr-kötés, vegyes állapotban, sérülésekkel. Megjelentek 350 példányban.
17638.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15 db minikönyv, jugoszláv kiadások: 4 db Monika (Szeles Mónika); 3+3 db Korcsnoj-Szpasszkij (két különféle méretben); 4+1 db Images of India; klf. kiadások, többféle nyelven.
17639.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db minikönyv-gyűjtőknek szóló könyv: Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek, A nemzetközi minikönyv-gyűjtés helyzete és lehetőségei, Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell, Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970). Vegyes állapotban.
17640.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft