https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 16

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, lintelligence de toutes sortes de Livres. Két kötetben (Tome premier et second). Lion, 1752, Chez les Heritiers de Beringos Fratres, a lEnseigne dAgrippa. 328+292 p. Francia nyelven. Új, átnézett és javított kiadás (Nouvelle edition, revue & corrigée). Korabeli kartonált papírkötésben, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jelöléssel. / New edition (Nouvelle edition, revue&corrigée), in French languague, in paper binding, spine damaged, few pages with stains and pencil markings.
17601.

Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, l'intelligence de toutes sortes de Livres. Két kötetben (Tome premier et second). Lion, 1752, Chez les Heritiers de Beringos Fratres, a l'Enseigne d'Agrippa. 328+292 p. Francia nyelven. Új, átnézett és javított kiadás (Nouvelle edition, revue & corrigée). Korabeli kartonált papírkötésben, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jelöléssel. / New edition (Nouvelle edition, revue&corrigée), in French languague, in paper binding, spine damaged, few pages with stains and pencil markings.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Chefs-DOeuvre dramatiques de Voltaire 1-4. Paris, 1822. Veuve Dabo. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
17602.

Chefs-D'Oeuvre dramatiques de Voltaire 1-4. Paris, 1822. Veuve Dabo. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
18
1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.
17603.

1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Victor Hugo: Oevres de Victor Hugo. Les Chatiments. Paris, én., Alphonse Lemerre. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17604.

Victor Hugo: Oevres de Victor Hugo. Les Chatiments. Paris, én., Alphonse Lemerre. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Illyés, Gyula: Pour Saluer Gyula Illyés 1902-1983. Hommages et Témoignages Proses et Poémes Inédits. (en version francaise.) Textes chisis par Georges Gara. Fumel, 1985., La Barbacane. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
17605.

Illyés, Gyula: Pour Saluer Gyula Illyés 1902-1983. Hommages et Témoignages Proses et Poémes Inédits. (en version francaise.) Textes chisis par Georges Gara. Fumel, 1985., La Barbacane. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Márai, Sándor: Casanova in Bolzano. (Vendégjáték Bolzánoban.) Translated by from the Hungarian by George Szirtes. New York, 2004., Alfred A. Knopf. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17606.

Márai, Sándor: Casanova in Bolzano. (Vendégjáték Bolzánoban.) Translated by from the Hungarian by George Szirtes. New York, 2004., Alfred A. Knopf. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Seven Voices. A sampler of new Hungarian writing. Ádám Bodor, László Darvasi, Kornél Hamvai, Katalin Horányi, László Krasznahorkai, Sándor Tar, Pál Závada. Bp., 1999, Magyar Könyv Alapítvány [Hungarian Book Foundation.] Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17607.

Seven Voices. A sampler of new Hungarian writing. Ádám Bodor, László Darvasi, Kornél Hamvai, Katalin Horányi, László Krasznahorkai, Sándor Tar, Pál Závada. Bp., 1999, Magyar Könyv Alapítvány [Hungarian Book Foundation.] Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Karinthy, Frigyes: Please Sir! (Tanár úr kérem.) Translated by István Farkas. Bp., 1968., Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon az UNESCO bélyegzőjével.
17608.

Karinthy, Frigyes: Please Sir! (Tanár úr kérem.) Translated by István Farkas. Bp., 1968., Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon az UNESCO bélyegzőjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Márai, Sándor: Das Vermächtnis der Eszter. (Eszter hagyatéka.) Aus dem Ungarischen von Christina Viragh. München-Zürich,2002,Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17609.

Márai, Sándor: Das Vermächtnis der Eszter. (Eszter hagyatéka.) Aus dem Ungarischen von Christina Viragh. München-Zürich,2002,Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Lampérth Géza (szerk.): Echos Lyriques De Trianon. Bp., 1928,Hornyánszky Viktor, 255 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel.
17610.

Lampérth Géza (szerk.): Echos Lyriques De Trianon. Bp., 1928,Hornyánszky Viktor, 255 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.
17611.

Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Dumas, Alexandre: Zehn Jahre später, oder Der Graf von Bragelonne. Historischer Roman. Berlin, é.n., A. Weichert, 1 t. + 800 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17612.

Dumas, Alexandre: Zehn Jahre später, oder Der Graf von Bragelonne. Historischer Roman. Berlin, é.n., A. Weichert, 1 t. + 800 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz