Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2841599
17797
437
Alföldy Jenő: Kálnoky László öregkori költészete. Békéscsaba, 1987., Megyei Könyvtár, 48 p. Kiadói papírkötés.
Számozott (217./250), a szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas magyar irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által ALÁÍRT példány. 2837304
17798
437
Krúdy Gyula: Nagy kópé. . Bp., 1921. Pegazus. . Első kiadás. Kiadói, kissé sérült papírkötésben 2841003
17799
437
Dorosmai János: Ferde magyar tornyok között. Aforizmák. Sopron, (1942.) Király Nyomda. 39 l. Tűzve, kiadói borítékban 2841011
17800
437
Jónás Károly: tarka könyv. Visszapillantás, aforizmák. Bp., 1940. Szerző kiadása. DEDIKÁLT. Kiadói, kissé foltos papírkötésben, javított gerinc 2838919
17801
437
Sinka István: Vád. Versek. Bp.,1939,Magyar Élet, 262 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. 2838088
17802
437
Louise Mühlbach: Franz Rákóczy. Erste Band. Ungarisches Lebendsbild von - -. Leipzig-Wien,én., Ernst Julius Günther, 220 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, bejegyzésekkel. 2841647
17803
437
Varecza Laci: Ez elmebeteg lett. Keresetlevéleposz. H.n., 1997, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2842265
17804
437
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Bp., 1983, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2852100
17805
437
Vadnai Károly: Elmúlt idők. Bp., 1886, Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2851929
17806
437
Vecsey Sándor újabb költeményei. Pest, 1860, Osterlamm Károly. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2845875
17807
437
A Szolnoki Szigligeti Színház Műsora 1978-79. VI. Bakhus. Szerk.: Dúró Győző. Szolnok, 1978, Szigligeti Színház - Verseghy Ferenc Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötések. 2812424
17808
437
Erdős Renée: Berekesztett utak. A szerző által ALÁÍRT példány. Ősök és ivadékok. III. köt. Bp., én., Dick Manó. Átkötött kopott félvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft