Fotó

Tételek száma: 551

1940 Horthy Miklós Kolozsváron közjogi méltóságok, egyházi és katonai vezetők kíséretében, fotó, 17,5×23,5 cm
14612.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1968 Sándor György a Liszt Múzeumban, Liszt Ferenc zongorájával, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Bojár Sándor felvétele), 24x18 cm
14613.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1975 Badari Tibor ökölvívó mérkőzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 22,5x18 cm
14614.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1975 Balczó András a csepeli sportolók fogadalomtételén, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 24x18 cm
14615.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bárdos Lajos (1899-1986) Kossuth- és Erkel Ferenc-díjas zeneszerző, karnagy, 2 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 22,5x17,5 cm és 24x16 cm
14616.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Zentai Anna és Rátonyi Róbert színészekről készült fotósorozat, 11 db kép egy fotópapíron, gyűrődésekkel, középen hajtott, 24x18 cm
14617.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1970 Ránki György (1907-1992) zeneszerző portréi, 4 db fotó, közte egy jelzett, 24x18 cm és 12,5x9 cm méretben
14618.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sophia Loren olasz színésznő két portréja (modern nagyítások) és három filmjelenete (ezek ezüst zselatinos fotópapíron), 5 db fotó, 18x24 cm és 15x10 cm
14619.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1958 Album külföldi színészek fotóival, autogramkártyáival, sokszorosított fényképeivel, össz. kb. 120 db: Sophia Loren, Brigitte Bardot, Gina Lollobrigida, Audrey Hepburn, Tony Curtis stb. Többségében 9x6 cm körüli méretekben. Harántalakú, zsinórfűzésű félvászonkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, albumlapokra ragasztva, néhány albumlap és kép kijár.
14620.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1932 Budapest, fogaskerekű, Országház, Károly király út, Váci utca, autóbusz, villamos, 4 db fotó, 11×6,5 és 9×11 cm
14621.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940 Budapest, Kossuth tér, háttérben a Parlament és az Igazságügyi Palota, 1 db színes dia, 5x5 cm
14622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1940 Budapest, gróf Andrássy Gyula szobor a Parlamentnél, 1 db színes dia, 5x5 cm
14623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft