cca 1890-1900 Jaguár és vidra, 2 db kromolitográfia, papír, Légrády te... https://www.darabanth.com/hu/437-Gyorsarveres/437.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/cca-1890-1900-Jaguar-es-vidra-2-db-kromolitografia-papir-Legrady-testverek-muintezete-B~II2843850
2843850
10988
437
Engravings
Leírás: cca 1890-1900 Jaguár és vidra, 2 db kromolitográfia, papír, Légrády testvérek műintézete, Bp., üvegezett fakeretben, 14x19,5 cm
: pk