Kossuth Lajos portréja. Eybl Ferenc litográfiája, 1841. Jelzett a lito... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/437/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Kossuth-Lajos-portreja-Eybl-Ferenc-litografiaja-1841-Jelzett-a-litografian-Kisse-foltos-4~II2839675
2839675
10856
437
Engravings
Leírás: Kossuth Lajos portréja. Eybl Ferenc litográfiája, 1841. Jelzett a litográfián. Kissé foltos. 42,5x29 cm. Üvegezett fakeretben.
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: