Metszetek Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2847255
10914
437
Engravings
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db régi japán fametszet: Harcos és férfi alak. Fametszet, papír. Egy lap két oldalára kasírozva. Sérült, foltos, megviselt állapotban. 25x18 cm 2840954
10915
437
Engravings
Alt, Rudolf Váczi utca. Színezett litográfia, 1845. megjelent Buda-Pest előadva 32 eredeti rajzolatban, Pest, 1845. Hartleben. Ráragasztott paszpartuval 13x18 cm 2846034
10916
437
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Szarvaskő, metszet, kissé foltos, 12×17 cm 2840960
10917
437
Engravings
2 db fametszet paszoartuban: Apátfalvai kőedéngyárm Szarvaskő 11x14 cm 2849056
10918
437
Engravings
Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Trefort Ágoston portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle kissé foltos, 37,5x27 cm 2839643
10919
437
Engravings
1858 Jókai Mór acélmetszetű arcképe, Barabás Miklós festménye után,, kézzel színezett 9x13 cm Üvegezett keretben, foltos 2842224
10920
437
Engravings
cca 1880 Bem tábornok kitüntetéssel. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x13 cm. Üvegezett fakeretben. 2842246
10921
437
Engravings
cca 1880 Petőfi Sándor 1847. évi daguerreotyp képe után. Rotációs fametszet, papír. Jelzés nélkül. 14x10,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2461191
10922
437
24000
Engravings
Jelzés nélkül: Armand Durand (1831-1905), Rembrandt után: Az irgalmas szamaritánus. XIX sz. második fele. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24x19cm 2840930
10923
437
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Julius Umbach (1815-1877): Óbuda s a hajómalmak (hajómalom ) , Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, 12x17 cm, 2721375
10924
437
Engravings
cca 1900 Vilmos császár és családja nagy méretű olajnyomat üvegezett keretben 35x46 cm 2842049
10925
437
Engravings
cca 1890-900 "Chic Parisien" No. 118, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 42x28 cm. Apró sérülésekkel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft