Kerámiák

Tételek száma: 198

Troita Popa Savu, Bucuresti: Román népi motívumokkal díszített váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, 1920 körül. Sérült, m: 21,5 cm / Romanian ceramic vase with folklore motifs, hand-painted, marked, cca. 1920, damaged
11024.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
26
Pálinkás butéla. Modern mázas kerámia. Kézzel festett, feliratos, kis lepattanással. Szabó jelzéssel. 15 cm
11025.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Jelzés nélkül (Luria Vilma?): Tojásszerű váza, mázas kerámia, m: 12 cm
11026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás lány. Mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, minimális mázrepedésekkel, m: 27 cm
11027.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm
11028.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Fekete kerámia virágtartó, kaspó, florális díszítéssel. Jelzett, kissé kopott, d: 24 cm, m: 11 cm
11029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11030.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
11031.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fekete kerámia váza, jelzett, kopásokkal, m: 15 cm
11032.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Domingo Punter: Mázas kerámia dísztányér, 1960 körül, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal/mázhibákkal, d: 20 cm
11033.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Retró, türkiz-fekete mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Retró kék-fekete virágtartó, samottos, mázas kerámia, kisebb felületi sérülésekkel, m: 10,5 cm, d: 12,5 cm
11035.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft