Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2828161
32056
436
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:1- patina 2762947
32057
436
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina 2779761
32058
436
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1- 2810333
32059
436
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött bronz részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP) 2763065
32060
436
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva "Lesikló I. 1947" (50mm) T:1-,2 2828234
32061
436
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas bronz díjérem (50mm) T:AU,XF patina 2830491
32062
436
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" aranyozott bronz díjérem mellszalagon (40mm) + 1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon T:2,2- ph, sérült mellszalag, korrózió 2785823
32063
436
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina
TP 1800. 2777726
32064
436
Numizmatika
Molnár Elek (1916-1994) 1976. "Spartacus Turisták II. Rákóczi Ferenc Jubileumi Emléktúrája" kerámia emlékérem akasztólyukkal (120mm) T:1- 2778447
32065
436
Numizmatika
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) ~1910-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja" jelzett bronz díjérem szalag nélkül, peremen "Ludvig E. Budapest" beütés (35mm) T:2 2716949
32066
436
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1983. "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (118mm) T:2 kis paitna 2827455
32067
436
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1500 M - ORSZÁGOS GYORSKORCSOLYÁZÓ VERSENY - I. DÍJ - 1925. I. 27." gravírozással (49x61mm) T:1-,2 patina HP 2210. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft