Plakát

Tételek száma: 78

Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lap tetején apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the top, otherwise in good condition, lithograph on paper.
15478.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
cca 1960 Emerge squeaking rubber toys. Máté András jelzett plakája / Poster. Offszet. Paper, offset lithography. 85x60 cm
15479.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
15480.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
15481.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
15482.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
15483.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
15484.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15485.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15486.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1987 Mai dolgok. A nyolcvanas évek brit festészete és szobrászata. Műcsarnok, Bp. Kiállítási plakát. Francis Bacon Figure in movement c. festményének részletének reprodukciójával. Nyomat, papír. Kissé sérült. 84×59 cm.
15487.

1987 Mai dolgok. A nyolcvanas évek brit festészete és szobrászata. Műcsarnok, Bp. Kiállítási plakát. Francis Bacon "Figure in movement" c. festményének részletének reprodukciójával. Nyomat, papír. Kissé sérült. 84×59 cm.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1988 Bauhaus utópiák. Magyar Nemzeti Galéria, Bp. Kiállítási plakát. Nyomat, papír. 84×59 cm.
15488.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1980 4 darabból álló Életbiztosítás óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kb. 68x98 cm/db
15489.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft