1937-1954 Szakszervezeti tagsági könyv, Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Bizottsága, számos tagsági bélyeggel, Bárdos Ferenc (1880-1959) szociáldemokrata vezető, a Vas- és Fémmunkások Központi Szövetségének elnöke autográf aláírásával. sérült gerincű vászonkötésben, egyik lap kijár