Nyomtatványok Tételek száma: 315
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2724731
15331
436
Printed Materials
1942 6 db Magyar Nők lapja vegyes állapotban 2825263
15332
436
Printed Materials
1942 Pest IV. évf. 201. sz., 1942. szept. 5., a címlapon: Móricz Zsigmond halála, "Szovjetbombázók éjszakai orvtámadást intéztek az ország és a főváros ellen", stb., helyenként foltos lapokkal, 10 p. 2825275
15333
436
Printed Materials
1942 Országépítés II. évf. 20. sz., 1942. okt. 15. a címlapon: "A nemzet hálája" (Horthy Miklós kormányzó köszöntése), apró szakadásokkal, 20 p. 2830708
15334
436
Printed Materials
1942 Bazsó Lajos úri és női divat kereskedő és fehérnemű készítő zsebnaptárja, bejegyzésekkel 2827340
15335
436
Printed Materials
1942 Horthy Miklós tudományegyetem Szeged meghívó bálra 2836065
15336
436
Printed Materials
1942-1943 Kispest, "Kispesti Öregdiákok" 3 db táncmeghívója 2825270
15337
436
Printed Materials
1943 Országjárás IV. évf. 43. sz., 1943. dec. 31., jó állapotban, 6 p. 2744345
15338
436
Printed Materials
1943 A Magyar Könyvnyomdai Munkások Szakszervezetének jelentése a központi vezetőség 1938-42. évi működéséről. Bp., Világosság-ny., 116 p. Foltos borítóval. 2828911
15339
436
Printed Materials
1943-1944 Képes Vasárnap 2 db száma, címlapon Kossuth Lajos 2701984
15340
436
Printed Materials
1945 Szentföld mozgalom oklevele, székén szakadással 25x36 cm 2831552
15341
436
Printed Materials
cca 1947 "Nagybudapest népe!", a Magyar Kommunista Párt felhívása Budapest népéhez, amelyben Rákosi Mátyás Hősök terén tartott beszédén való megjelenésre buzdítanak. Bp., Szikra-ny., kissé sérült, javított lapszélekkel, 30,5x22,5 cm 2834419
15342
436
Printed Materials
1948 Diárium 2., 3., 4., 5-6. számai (4 db) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft