Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 407

2 db ásványos üveg dugó, parafa, fém ásvány, 9,5-11 cm
12065.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Antik levélbontó. Egyedi Empire jellegű tömör bronz levélbontó kés,gyöngyház berakásos nyéllel, szögletes kétkarú tömör bronz tartóval,korának megfelelő szép állapotban. M19x10 cm Talp 13x9 cm
12066.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Régi asztali levélbontó. Art deco réz sziluett táncosnő mindkét oldalán finoman vésett plasztikus részletgazdag díszitéssel,finom patinával,políturozott kerek fa talpon 3 db csiszolt plexi lapon bronz központi tartóval,nagyon szép állapotban. Kés: 13,5 cm Talp 12cm
12067.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hamutartó. Art deco nagyon dekorativ króm gömb alakú hamuzó,lenyiló pihentetős zsanéros ajtóval,króm talpon parafa alapon Hibátlan, becsukáskor szagokat benntartja, apró kopásokkal szép állapotban. M13 cm, d:10 cm
12068.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:GESCHÜTZT Real Bronce vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm
12069.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Antik ékszeres ládika. Politúrozott fa, tükörrel, kiemelhető rekesszel. oroszlán lábakkal. Enyhén sérült. Kulcs nélkül. 30x20x14 cm
12070.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
9
Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm
12071.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Tiffany jellegű nagy méretű asztali lámpa. Kézzel festett ólomüveg d: 38 cm, m: 60 cm
12072.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Antik szecessziós szék, 2db, fa, bőrrel bevont, korának megfelelő állapotban. 43x44x92 cm
12073.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
12074.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
12075.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
12076.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft