Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793452
11956
436
180000
Antique
Tungsram nagyméretű, fényreklám tábla alapja, fénycső hiányzik róla, vas, két részből áll, 70x209 és 70x219 cm. Kis felújítással és fénycsövezéssel, csodálatos éke lehet egy kertnek. Teljes méret: 70x428 cm (Gyűjtői ritkaság!!)
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2832540
11957
436
26000
Antique
Közel-keleti tőr, h: 41 cm 2832538
11958
436
26000
Antique
Közel-keleti tőr szaru hüvelyben, csont nyél, fém rátét zománcozva, vége kis letöréssel a szarvon, h: 38 cm 2832523
11959
436
Antique
Szecessziós jellegű hölgy, könnyített fém, bronzírozva, fali, kis kopásokkal, d: 30 cm 2832580
11960
436
60000
Antique
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál, 2744742
11961
436
28000
Antique
Albin Denk Wien ezüstözött alpakka kávéscsésze alátét készlet, 6 db-os, áttört tartóval. Jelzett, kis kopással, d: 10 cm / Albin Denk Wien silver-plated coffee saucer set, 6 pcs, with holder 2605410
11962
436
Antique
Keleti csont és ébenfa dobozka, állat figurákkal. d: 10 cmm m: 19 cm XX. sz. eleje. / Oriental bone and ebenwood box 20 cm 2834907
11963
436
55000
Antique
Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király, bronz fejes bot, szép állapotban, h: 90 cm 2726835
11964
436
40000
Antique
Balkáni tiszti pálca, szép állapotban, 1880 körül, h: 70 cm 2836670
11965
436
Antique
Nagy méretű fakeretes gipsz díszítéses aranyozott falu tükör, szép állapotban. Külső méret 125x100 cm 2829091
11966
436
Antique
Godinger dekoratív, ezüstözött talpas asztali kínáló. Jelzett, kisebb elszíneződésekkel, d: 30 cm 2829097
11967
436
3800
Antique
Klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, peremén aranyozott pontsoros díszítménnyel. Jelzés nélkül, némi tisztításra szorul, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: