Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 407

Tungsram nagyméretű, fényreklám tábla alapja, fénycső hiányzik róla, vas, két részből áll, 70x209 és 70x219 cm. Kis felújítással és fénycsövezéssel, csodálatos éke lehet egy kertnek. Teljes méret: 70x428 cm (Gyűjtői ritkaság!!)
11956.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Közel-keleti tőr, h: 41 cm
11957.

Közel-keleti tőr, h: 41 cm

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Közel-keleti tőr szaru hüvelyben, csont nyél, fém rátét zománcozva, vége kis letöréssel a szarvon, h: 38 cm
11958.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11959.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál,
11960.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Albin Denk Wien ezüstözött alpakka kávéscsésze alátét készlet, 6 db-os, áttört tartóval. Jelzett, kis kopással, d: 10 cm / Albin Denk Wien silver-plated coffee saucer set, 6 pcs, with holder
11961.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11962.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király, bronz fejes bot, szép állapotban, h: 90 cm
11963.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Balkáni tiszti pálca, szép állapotban, 1880 körül, h: 70 cm
11964.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Nagy méretű fakeretes gipsz díszítéses aranyozott falu tükör, szép állapotban. Külső méret 125x100 cm
11965.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Godinger dekoratív, ezüstözött talpas asztali kínáló. Jelzett, kisebb elszíneződésekkel, d: 30 cm
11966.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Klasszikus tortatálca. Ezüstözött fém, peremén aranyozott pontsoros díszítménnyel. Jelzés nélkül, némi tisztításra szorul, d: 31 cm
11967.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: