Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 991

Renner Kálmán (1927-1994) 1967. "A Nagy Októberi Szocialista Forradalom 50. évfordulója - Soproni Járás" egyoldalas bronz emlékplakett (162x112mm) T:1-
31407.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Öntödei Vállalat Soproni Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus - Budapest 78" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (82mm) T:1-
31408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31409.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" bronz plakett, másolat (93mm) T:1-
31410.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" Br plakett, másolat (93mm) T:1-
31411.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Rex Hungariae" egyoldalas bronz emlékérem (110mm) T:1- kis patina
31412.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Rétfalvi Sándor (1941-2021) "Dr. Marek József Mezőgazdasági Szakközépiskola / Mohács 1930-1980" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:2 patina, kis ph CS 405.
31413.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Róna József (1861-1939) 1911. "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat" egyoldalas bronz plakett (88x60mm) T:1-,2  Hungary 1911. "National Hungarian Fine Arts Association" one-sided bronze plaque. Sign.: József Róna (88x60mm) C:AU,XF HP 4511.
31414.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Sn plakett, vastagabb (6mm magas) (63x53mm) T:2
31415.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1-
31416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1- patina
31417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Schaffner Bernadett (1951-) 1973. "20 éves a Fővárosi Kézműipari Vállalat" bronz plakett (70x50mm) T:2 patina
31418.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft