Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 991
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2828316
31407
436
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1967. "A Nagy Októberi Szocialista Forradalom 50. évfordulója - Soproni Járás" egyoldalas bronz emlékplakett (162x112mm) T:1- 2668900
31408
436
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Öntödei Vállalat Soproni Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus - Budapest 78" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (82mm) T:1- 2830985
31409
436
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- patina 2501616
31410
436
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" bronz plakett, másolat (93mm) T:1- 2501954
31411
436
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" Br plakett, másolat (93mm) T:1- 2803804
31412
436
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Rex Hungariae" egyoldalas bronz emlékérem (110mm) T:1- kis patina 2763552
31413
436
Numizmatika
Rétfalvi Sándor (1941-2021) "Dr. Marek József Mezőgazdasági Szakközépiskola / Mohács 1930-1980" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:2 patina, kis ph CS 405. 2827475
31414
436
14000
Numizmatika
Róna József (1861-1939) 1911. "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat" egyoldalas bronz plakett (88x60mm) T:1-,2 Hungary 1911. "National Hungarian Fine Arts Association" one-sided bronze plaque. Sign.: József Róna (88x60mm) C:AU,XF HP 4511. 2585709
31415
436
Numizmatika
Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Sn plakett, vastagabb (6mm magas) (63x53mm) T:2 2804869
31416
436
Numizmatika
Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1- 2777012
31417
436
Numizmatika
Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1- patina 2776063
31418
436
Numizmatika
Schaffner Bernadett (1951-) 1973. "20 éves a Fővárosi Kézműipari Vállalat" bronz plakett (70x50mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft