Judaika

Tételek száma: 15

Réz tálka menórás zománc díszítéssel. Kopott 8 cm
14527.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14528.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1940 201/7. tábori vegyes / zsidó munkás század munkaszolgálatosának 12 db levelezőlapja
14529.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1940 MÜNE Magyar Ügyvédek Nemzeti Egyesülete antiszemita körlevél
14530.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
1944.X.23. A Svájci Követség igazolványa (Schutzpass) magyar zsidó személy részére, aki svájci csoportos útlevélben szerepel és ezért érvényes útlevél birtokában lévő személynek tekintendő; hajtott, néhány kis szakadással, bélyegzéssel. / Swiss Embassy Schutzpass for a Hungarian Jewish person
14531.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1988 Bp., Méreg Tivadar, Bp. Főv. VI. ker. Tanács elnökének gépelt levele Hochberger László főrabbi részére, saját kezű aláírásával
14532.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1935-55 Ács (Haas) Irén (1924-2015) fényképész, fotóriporterhez kapcsolódó tételek, össz. 7 db: Ács Irén deportált szülei és rokonai vagyonáról kiállított községi bizonyítvány, 1945, Szécsény + Ács Irén fotóriporteri igazolványa + cca 1935-50 5 db fotó és fotólap, többségében Ács Irén gyerekkori portréi, 5,5x8 és 14x8,5 cm közti méretekben
14533.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1944 Sívó Emil színházi rendező számára írt munkaszolgálatos éveket igazoló irat Bárdi György aláírásával
14534.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1942 Ararát, Magyar Zsidó Évkönyv, szerk.: Komlós Aladár, hátuljában képmelléklet
14535.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Gát építése a Jordán folyón képes nyomtatvány, sérüléssel 45x55 cm Cionizmus
14536.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1940 M. Kir. 207/3. KLGS Munkás Század pecsétjével ellátott tábori postai levelezőlapok Kohn Sándornénak címezve, 22 db + 1 db boríték
14537.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
1894 Morvamogyoród zsidó hitközség által kiállított erkölcsi bizonyítvány
14539.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft