16081.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp., 1936, Grill Károly, 191 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó, kopott gerinccel, belül jó állapotban.