Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 166

Szilágyi János: Aquincum. Bp., 1956, MTA. Megjelent 1850 példányban. Kiadó eigészvászon kötésben, kissé sérült kötéssel, egyik kihajtható mellékleten szakadással.
16048.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Molisch Hans: A Felkelő Nap országában. Ford.: Rapaics Rajmund. Természettudományi Könyvkiadóvállalat. XCVIII. Bp., 1930., Kir. M. Természettudományi Társulat, (Esztergom, Buzárovits Gusztáv-ny.), XI+464 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói laza egészvászon-kötés.
16049.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16050.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.
16051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16052.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
16053.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyarország Helységnévtára 1956. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, VIII+756 p. Átkötött műbőr-kötésben, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
16054.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp., 1995, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ferencváros kétszáz éve. Bp., 2010., Ráday. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Józsefvárosi lexikon. Szerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Kiadói nylon-kötés
16058.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16060.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft