Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 36

17319.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bein Károly: A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Ford. Bein Károly. Bp., [1891.], Lauffer Vilmos, 4+63+1 p.+IV (kromolitográfiák) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, egy javított lappal, egy lapon ragasztásnyomokkal.
17320.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
38
Magyar Tudományos Akadémiai Almanach csillagászati és közönséges naptárral. Pest, 1870. Eggenberger. 276p. Kiadói félvászon kötésben
17321.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lengyel Dániel: Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: - - . Pest, 1861., Heckenast Gusztáv, 2+462 p. Korabeli félbőr-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, kopott gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált, possessori bejegyzésekkel, az utolsó lap hiányzik.
17322.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
A IV. magyar gyógyszerkönyv ismertetése gyakorló orvosok és gyógyszerészek számára. I. rész: Vámossy Zoltán: A IV. magyar gyógyszerkönyv az orvos szempontjából. II. rész: Berkovits Károly: A gyógyszerkönyv a gyógyszerész megvilágításában. Az egyik szerző, Berkovits Károly által DEDIKÁLT példány. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
17323.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17324.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Krenedits Ferenc: Aquáriumi tanulmány. Bp., 1907,Pátria, VIII+126 p.+5 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal. Ritka!
17325.

Krenedits Ferenc: Aquáriumi tanulmány. Bp., 1907,"Pátria", VIII+126 p.+5 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal. Ritka!

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Josef Steinbacher: Die männliche Impotenz und deren radikale Heilung. Für Ärzte und gebildete Laien dergestellt von - - . Berlin,1892,Hugo Steinitz. Fünfte Auflage. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a borítón kis szakadással, ex libris-szel, ajándékozási sorokkal, bélyegzésekkel.
17326.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése az 1941-1942. évekről. I. kötet. Bp., 1945., Kulcsár Andor-ny. Benne két kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, az egyik térkép-melléklet szakadt.
17327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
K. B. Lehmann - R. O. Neumann: Atlas und Grundriss der Bakteriologie und Lehrbuch der speziellen bakteriologischen Diagnostik. I-II. Teil I: Atlas. Teil II: Text. von Dr. - - - und Prof. Dr. Med. et Phil. - - -. Lehmanns Medizinische Handatlanten. Band X. München, 1910., J. F. Lehmanns Verlag. Német nyelven. Az I. kötet litografált képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel illusztrált, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet alsó lapélei foltosak.
17328.

K. B. Lehmann - R. O. Neumann: Atlas und Grundriss der Bakteriologie und Lehrbuch der speziellen bakteriologischen Diagnostik. I-II. Teil I: Atlas. Teil II: Text. von Dr. - - - und Prof. Dr. Med. et Phil. - - -. Lehmann's Medizinische Handatlanten. Band X. München, 1910., J. F. Lehmanns Verlag. Német nyelven. Az I. kötet litografált képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel illusztrált, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet alsó lapélei foltosak.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Növénytani közlemények. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Növénytani Szakosztályának folyóirata. Ötödik kötet: 1-4. füzet. Szerk.: Schilberszky Károly, Klein Gyula. valamint hozzákötve: Hatodik kötet: 1-5. füzet. Szerk.: Tuzson János, Klein Gyula. Bp., 1906-1907., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, benne az eredeti, szakadozott papírborítókkal is, a borítón kopásnyomokkal és címkével, magánkönyvtári bélyegzésekkel.
17329.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Kiadói félvászon kötés, széteső állapotban.
17330.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft