Őri Rózsa Gyula (?- ): Piac. Olaj, farost jelzett. Dekoratív fakeretbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ori-Rozsa-Gyula-Piac-Olaj-farost-jelzett-Dekorativ-fakeretben-64C39743-cm~II2829944
2829944
10349
436
15000
Leírás: Őri Rózsa Gyula (?- ): Piac. Olaj, farost jelzett. Dekoratív fakeretben, 64×43 cm
: pk