Demeter Róbert (1876-1930), erdélyi festő: Bocik, 1923. Olaj, vászon,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/436/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Demeter-Robert-1876-1930-erdelyi-festo-Bocik-1923-Olaj-vaszon-jelzett-32C39744-cm-dekora~II2825450
2825450
10108
436
32000
Leírás: Demeter Róbert (1876-1930), erdélyi festő: Bocik, 1923. Olaj, vászon, jelzett, 32×44 cm, dekoratív fakeretben.
: pk