Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 330

Azonosítatlan jelzéssel XIX. sz. közepe. Ferenc József császár, kíséretével. Akvarell, papír. Sérüléssel. 25x37 cm Üvegezett kerteben
10538.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Bánáty jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x56,5 cm
10539.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
10540.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
V. Olberts jelzéssel: Kisfiú hegedűvel. Olaj, vászon, javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 78,5x60,5 cm . KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10541.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
10542.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Jelzés nélkül, feltehetően Endre Béla (1870-1928) műve: Alföldi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 27×36 cm
10543.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
E. Horváth J. jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Hazafelé. Gouache, papír. Sérült. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fakeretben, 14,5×31 cm
10544.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
10545.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jelzés nélkül: Városrészlet (Tabán?). Olaj, karton. Dekoratív, szecessziós stílusú fakeretben, 43×55 cm
10546.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Kállay jelzéssel: Hölgy népviseletben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 25x20 cm
10547.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. erdélyi festő: Napfényes erdélyi táj. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 70×91,5 cm / With unreadable signature, XXth century transylvanian painter: Sunny Transylvanian landscape. Oil on cardboard. With small damages in the corners. Framed. 70x91,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10548.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
10549.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft