Zsolnay repesztett ökörvér mázas váza, jelzett, erősen sérült, ragaszt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-repesztett-okorver-mazas-vaza-jelzett-erosen-serult-ragasztott-1960-70-korul-~II2823394
2823394
11420
435
Leírás: Zsolnay repesztett ökörvér mázas váza, jelzett, erősen sérült, ragasztott, 1960-70 körül, m: 24,5 cm
: karap_norbert