Szovjet/orosz népviseletes pár, kézzel festett porcelán figura, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Szovjetorosz-nepviseletes-par-kezzel-festett-porcelan-figura-jelzett-minimalis-kopassal-m~II2822525
2822525
11575
435
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Szovjet/orosz népviseletes pár, kézzel festett porcelán figura, jelzett, minimális kopással, m: 6,5 cm
: karap_norbert