Rosenthal aranyozott porcelán tálka. Matricás, jelzett, kis kopással,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-aranyozott-porcelan-talka-Matricas-jelzett-kis-kopassal-hajszalrepedessel-d-15~II2790411
2790411
11603
435
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Rosenthal aranyozott porcelán tálka. Matricás, jelzett, kis kopással, hajszálrepedéssel, d: 15,5 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: