Mongol porcelán figura, táncoló kislány. Saazan vaarni porcelángyár, 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Mongol-porcelan-figura-tancolo-kislany-Saazan-vaarni-porcelangyar-1950-es-evek-Kezzel-fe~II2822622
2822622
11574
435
Leírás: Mongol porcelán figura, táncoló kislány. Saazan vaarni porcelángyár, 1950-es évek. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm. Ritka, gyűjtői darab!
: karap_norbert