Mitológia jelenetes tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 27 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Mitologia-jelenetes-tortatal-jelzett-kis-kopasokkal-d-27-cm~II2793037
2793037
11525
435
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Mitológia jelenetes tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 27 cm
: karap_norbert