Hollóházi márvány mintás porcelán tálka, jelzett, kopott, 12x14 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-marvany-mintas-porcelan-talka-jelzett-kopott-12x14-cm~II2820941
2820941
11429
435
Leírás: Hollóházi márvány mintás porcelán tálka, jelzett, kopott, 12x14 cm
: nagy_andras