Hollóházi Szász Endre által díszített mintával díszített porcelán váza... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-diszitett-mintaval-diszitett-porcelan-vaza-es-tegely-matri~II2816804
2816804
11424
435
Leírás: Hollóházi Szász Endre által díszített mintával díszített porcelán váza és tégely, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 és 5,5 cm
: nagy_andras