9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm.