2 db porcelán bögre, jelzett, kopott, Sissi és Ferenc József képmásáva... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-porcelan-bogre-jelzett-kopott-Sissi-es-Ferenc-Jozsef-kepmasaval-diszitve-m-9-5-cm~II2821180
2821180
11562
435
Leírás: 2 db porcelán bögre, jelzett, kopott, Sissi és Ferenc József képmásával díszítve, m: 9,5 cm
: karap_norbert