1847 Bécs: Giacomo Meyerbeer német zeneszerző, korának legnépszerűbb operaszerzője, a francia opéra grande legnagyobb mesterének porcelán büsztje. Jelzett, kis gyári hibával, és kopásokkal, m: 12 cm