Mázas kerámia kancsó és csupor, m: 10-25 cm + Retró fali dísztál, d: 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Mazas-keramia-kancso-es-csupor-m-10-25-cm-plus-Retro-fali-disztal-d-20-5-cm-Jelzettek-neh~II2801690
2801690
11275
435
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Mázas kerámia kancsó és csupor, m: 10-25 cm + Retró fali dísztál, d: 20,5 cm. Jelzettek, néhány kis lepattanással, kopásnyomokkal.
: karap_norbert