4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/4-db-diszes-soroskorso-keramia-on-fedellel-reszben-jelzett-kis-kopasokkal-m-15-16-cm~II2819063
2819063
11283
435
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: 4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kopásokkal, m: 15-16 cm
: karap_norbert