Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 221
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2817028
31766
435
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1974. "MHSZ Orsz. Bányász Honv. Lövészbajnokság férfi csapat Pécs 1974" + 1975. Országos Bányász Lövész Bajnokság Pécs 1975" egyoldalas Hollóházi porcelán díjérmek (86mm) T:1- 2822593
31767
435
Numizmatika
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:1- 2817274
31768
435
Numizmatika
1974. "Magyar Labdarúgó Szövetség - Bajnokok Tornája 1974." egyoldalas Hollóházi porcelán sport emlékérem (62mm) T:1- 2817117
31769
435
Numizmatika
~1975. "Úttörő Olimpia tájékozódási futás III." egyoldalas Hollóházi porcelán díjérem (86mm) T:1- 2793451
31770
435
Numizmatika
1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2 patina 2817254
31771
435
Numizmatika
1977. "Dunaújvárosi Papír Sportkör" egyoldalas Zsolnay porcelán emlékérem (103mm) T:1- 2774828
31772
435
Numizmatika
1978. "Építők Sportcsarnok - 1978. XI. 16." öntött bronz plakett (115x73mm) T:2 2771590
31773
435
Numizmatika
1978. "Argentína - Labdarúgó Világbajnokság" jelzetlen Ag emlékérem plombált tokban (~16,6g/0.925/32mm) T:1- (PP) patina 2817059
31774
435
Numizmatika
1978-1986. 4 darabos Hollóházi porcelán egyoldalas asztalitenisz díjérem és -plakett tétel, közte 1978. Kilián FSE - III. Kilián Kupa Asztalitenisz Verseny" porcelán emlékérem (86mm) T:1- kis kopás 2445093
31775
435
500
Numizmatika
1979. "Majális - VIII.ker. - IX.ker. - Május 1. Sportversenyei" Br lemezérem (56mm) emléklapon T:2 2668503
31776
435
Numizmatika
1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" Br emlékérem (125mm) T:2 2692312
31777
435
Numizmatika
~1980. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 0178" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:2 patina, karc Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft