1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph, kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error, worn gilt NMK 249.