Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek

Tételek száma: 14

1904KB 10K Au Ferenc József Körmöcbánya (3,39g/0.900) T:1-,2 Hungary 1904KB 10 Korona Au Franz Joseph Kremnitz (3,39g/0.900) C:AU,XF Adamo K8
32045.

1904KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3,39g/0.900) T:1-,2 Hungary 1904KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3,39g/0.900) C:AU,XF Adamo K8

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. Nemzetünk forradalmai emlékérem sorozat, benne Nemzeti Dal Au emlékérem (2.00g/0.585/18mm) + 5xklf Ag emlékérem (15g/0.999/34mm), mindegyik érem kapszulában T:PP
32046.

Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai" emlékérem sorozat, benne "Nemzeti Dal" Au emlékérem (2.00g/0.585/18mm) + 5xklf Ag emlékérem (15g/0.999/34mm), mindegyik érem kapszulában T:PP

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
DN Magyar Századok aranyozott Cu emlékérmek (11xklf) + Munkácsy Mihály: Honfoglalás aranyozott, multicolor Cu emlékérem + Honfoglalás jelzett Au emlékérem, a sorozat gyűjtői mappájába rendezve, 11db tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal (Cu érmek:35mm, Au érem: 1,2g/0.999/18mm) T:PP
32047.

DN "Magyar Századok" aranyozott Cu emlékérmek (11xklf) + "Munkácsy Mihály: Honfoglalás" aranyozott, multicolor Cu emlékérem + "Honfoglalás" jelzett Au emlékérem, a sorozat gyűjtői mappájába rendezve, 11db tanúsítvánnyal, kitöltetlen tulajdonosi lappal (Cu érmek:35mm, Au érem: 1,2g/0.999/18mm) T:PP

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Nagy-Britannia 1718. 1/4G Au I. György (2,08g/0.917) T:1-,2 Great Britain 1718. 1/4 Guinea Au George I (2,08g/0.917) C:AU,XF Krause KM#555
32048.

Nagy-Britannia 1718. 1/4G Au "I. György" (2,08g/0.917) T:1-,2 Great Britain 1718. 1/4 Guinea Au "George I" (2,08g/0.917) C:AU,XF Krause KM#555

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Nagy-Britannia 1911. 1/2S Au V. György (3,99g/0.917) kapszulában T:1- kis ph. Great Britain 1911. 1/2 Sovereign Au George V in capsule (3,99g/0.917) C:AU small edge error  Krause KM#819
32049.

Nagy-Britannia 1911. 1/2S Au "V. György" (3,99g/0.917) kapszulában T:1- kis ph. Great Britain 1911. 1/2 Sovereign Au "George V" in capsule (3,99g/0.917) C:AU small edge error Krause KM#819

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Mexikó 1945. (1951-1972) 2 1/2P Au kapszulában, tanúsítvánnyal (2,04g/0.900) T:1,1- kis patina, apró, halvány karc Mexico 1945. (1951-1972) 2 1/2 Pesos Au in capsule, with certificate (2,04g/0.900) C:UNC,AU small patina, small, pale scratch Krause KM#463
32050.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Római Birodalom / Róma / III. Valentinianus 425-426. Solidus Au (4,22g) T:2,2- lyukasztott, kitörés Roman Empire / Rome / Valentinian III 425-426. Solidus Au D N PLA VALENTINIAN[VS] PF AVG / VICTO[RIA] AVGGG - R M - COMOB (4,22g) C:XF,VF holed, cracked RIC X 2005.
32051.

Római Birodalom / Róma / III. Valentinianus 425-426. Solidus Au (4,22g) T:2,2- lyukasztott, kitörés Roman Empire / Rome / Valentinian III 425-426. Solidus Au "D N PLA VALENTINIAN[VS] PF AVG / VICTO[RIA] AVGGG - R M - COMOB" (4,22g) C:XF,VF holed, cracked RIC X 2005.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
11
Mexikó 2015. 1O Au (31,16g/0.999) T:PP Mexico 2015. 1 Ounza Au (31,16g/0.999) C:PP Krause KM#675
32052.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 756,76
1 911,76
Mexikó 2015. 1/2O Au (15,53g/0.999) T:PP fo. Mexico 2015. 1/2 Ounza Au (15,53g/0.999) C:PP spotted Krause KM#674
32053.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Olaszország DN John Fitzgerald Kennedy jelzetlen modern mini Au érem bizonytalan aranytartalommal lezárt, eredeti műanyag tokban (~0,5g/10mm) T:1 patina Italy ND John Fitzgerald Kennedy modern mini Au medallion without hallmark, with uncertain gold content (~0,5g/10mm) C:UNC patina
32054.

Olaszország DN "John Fitzgerald Kennedy" jelzetlen modern mini Au érem bizonytalan aranytartalommal lezárt, eredeti műanyag tokban (~0,5g/10mm) T:1 patina Italy ND "John Fitzgerald Kennedy" modern mini Au medallion without hallmark, with uncertain gold content (~0,5g/10mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Oroszország 2014. 50R Au Szocsi Téli Olimpia - Biatlon tanúsítvánnyal, tokban (7,84g/0.999) T:PP ph., ujjlenyomat Russia 2014. 50 Roubles Au Sochi Winter Olympics - Biathlon with certificate and capsule (7,84g/0.999) C:PP edge error, fingerprint Krause Y#1495
32055.

Oroszország 2014. 50R Au "Szocsi Téli Olimpia - Biatlon" tanúsítvánnyal, tokban (7,84g/0.999) T:PP ph., ujjlenyomat Russia 2014. 50 Roubles Au "Sochi Winter Olympics - Biathlon" with certificate and capsule (7,84g/0.999) C:PP edge error, fingerprint Krause Y#1495

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Salamon Szigetek 2013. 1$ Au A világ 7 új csodája - Chichén-Itzá kapszulában (0,5g/0,585) T:PP Salamon Islands 2013. 1 Dollar New seven wonders of the world - Chichén-Itzá (0,5g/0,585) C:PP
32056.

Salamon Szigetek 2013. 1$ Au "A világ 7 új csodája - Chichén-Itzá" kapszulában (0,5g/0,585) T:PP Salamon Islands 2013. 1 Dollar "New seven wonders of the world - Chichén-Itzá" (0,5g/0,585) C:PP

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft