Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 140

Németország 1991. Adler 1835 (40mm) + DN Az óceán meghódítása / Titanic Cu-Ni (40mm) + Az óceán meghódítása / Gorch Fock Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP  Germany 1991. Adler 1835 (40mm) + ND Eroberung der Weltmeere / Titanic Cu-Ni (40mm) + ND Eroberung der Weltmeere / Royal William Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:PP
33730.

Németország 1991. "Adler 1835" (40mm) + DN "Az óceán meghódítása / Titanic" Cu-Ni (40mm) + "Az óceán meghódítása / Gorch Fock" Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP Germany 1991. "Adler 1835" (40mm) + ND "Eroberung der Weltmeere / Titanic" Cu-Ni (40mm) + ND "Eroberung der Weltmeere / Royal William" Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németország 1992. Kennedy / Ich bin ein Berliner kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) Germany 1992. Kennedy / Ich bin ein Berliner two-sided, gilt bronze medallion with (30mm) C:AU (PP)
33731.

Németország 1992. "Kennedy / Ich bin ein Berliner" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) Germany 1992. "Kennedy / Ich bin ein Berliner" two-sided, gilt bronze medallion with (30mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország 1993. Friedrich Ebert 1871-1925 jelzett Ag emlékérme kapszulában (14,9g,999,35mm) T:PP Germany 1993. Friedrich Ebert 1871-1925 hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (14,9g,999,35mm) C:PP
33732.

Németország 1993. "Friedrich Ebert 1871-1925" jelzett Ag emlékérme kapszulában (14,9g,999,35mm) T:PP Germany 1993. "Friedrich Ebert 1871-1925" hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (14,9g,999,35mm) C:PP

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Németország 1996. ECU - Németország Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) + 1991. Berlin kettéosztása - Német Szövetségi Köztársaság kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1 (PP)törött kapszula Germany 1996. Deutschland-ECU Cu-Ni commemorative medal in capsule (40mm) + 1991. Hauptstadt Berlin - Bundesrepublik Deutschland two sided Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:UNC (PP) broken capsule
33733.

Németország 1996. "ECU - Németország" Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) + 1991. "Berlin kettéosztása - Német Szövetségi Köztársaság" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1 (PP)törött kapszula Germany 1996. "Deutschland-ECU" Cu-Ni commemorative medal in capsule (40mm) + 1991. "Hauptstadt Berlin - Bundesrepublik Deutschland" two sided Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:UNC (PP) broken capsule

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Németország 1997. Schrobenhausen 550 éves ezüstözött fém emlékérem (55mm) T:1- Germany 1997. 550th Anniversary of Schrobenhausen gilt metal commemorative medallion (55mm) C:AU
33734.

Németország 1997. "Schrobenhausen 550 éves" ezüstözött fém emlékérem (55mm) T:1- Germany 1997. "550th Anniversary of Schrobenhausen" gilt metal commemorative medallion (55mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország 1999. Berlin / Reichstag ezüstözött Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1999. Berlin / Reichstag silver plated Cu-Ni medallion (40mm) C:PP patina
33735.

Németország 1999. "Berlin / Reichstag" ezüstözött Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP patina Germany 1999. "Berlin / Reichstag" silver plated Cu-Ni medallion (40mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország DN I. Vilmos aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) Germany ND Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich gilt metal medallion (32mm) C:AU (PP)
33736.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Németország DN Christian Zeis kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (14,90g/1.000/34mm) T:PP Germany ND Christian Zeis two-sided, hallmarked Ag medallion in capsule (14,90g/1.000/34mm) C:PP
33737.

Németország DN "Christian Zeis" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (14,90g/1.000/34mm) T:PP Germany ND "Christian Zeis" two-sided, hallmarked Ag medallion in capsule (14,90g/1.000/34mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németország DN Állami Színház - Dessau kétoldalas Ni turista zseton (35mm) T:2 ph Germany ND Landestheater - Dessau two-sided Ni tourist token (35mm) C:XF edge error
33738.

Németország DN "Állami Színház - Dessau" kétoldalas Ni turista zseton (35mm) T:2 ph Germany ND "Landestheater - Dessau" two-sided Ni tourist token (35mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Németország DN Wesztfáliai Evangálikus Egyház Br emlékérem (70mm) T:2 Germany ND Evangelic Church of Westfalia Br commorative medallion (70mm) C:XF
33739.

Németország DN "Wesztfáliai Evangálikus Egyház" Br emlékérem (70mm) T:2 Germany ND "Evangelic Church of Westfalia" Br commorative medallion (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
33740.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Németország DN Märchenbrunnen - Düsseldorf kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (15,02g/1.000/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. Germany ND Märchenbrunnen - Düsseldorf two-sided, hallmarked Ag medallion (15,02g/1.000/35mm) C:UNC (originally PP) patina, spotted
33741.

Németország DN "Märchenbrunnen - Düsseldorf" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (15,02g/1.000/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. Germany ND "Märchenbrunnen - Düsseldorf" two-sided, hallmarked Ag medallion (15,02g/1.000/35mm) C:UNC (originally PP) patina, spotted

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft