Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 336

Nyers gyémánt, 1,36ct
19085.

Nyers gyémánt, 1,36ct

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Akvamarin 4,92 ct smaragd csiszolással
19086.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Kolumbiai smaragd kaboson csiszolással, 2 db, 5,27 cts
19087.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
100 cts gyémántpor 0-0,5 polírozáshoz
19088.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ezüst (Ag) tubákos szelence, lovaskocsi motívummal, kopásokkal, Bécsi Diannás jellel, 5,5x10 cm, nettó: 122g
19089.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Ezüst (Ag) domborműves négyzet medál (kőhiánnyal), lánccal, 10,9 g, 4,5x4,5 cm
19090.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű gyökér smaragddal ékítve. br:5,1g, m:55, jelzett
19091.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
19092.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
19093.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
19094.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:10,9g, m:59, jelzett
19095.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
4 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. nettó: 11,2 g, m: 53-58
19096.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft