Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500010/Aranyozott-fa-ferfi-fej-sotetbarna-fa-kocka-talpon-koranak-megfelelo-kopasok-m-27-cm~II2815713
2815713
12423
435
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő kopások. m: 27 cm
: nagy_andras