Órák

Tételek száma: 169

Hublot clone replika automata karóra kaucsuk szíjjal. Szép állapotban d: 45 mm
12606.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
2 db női és férfi Geneva márkájú kvarc karóra eredeti dobozban, újszerű állapotban
12607.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Junghans asztali óra, ónix, réz, kissé sérült + Staiger retró német quartz óra, m: 8,5 cm. Nincsenek kipróbálva.
12608.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Majak szovjet gyártmányú retró asztali óra. Üveg, fém, műanyag. Működő szerkezettel, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
12609.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12610.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
12611.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Valaszkai Rezső Rimaszombat, vekker, működik, kopásokkal, m: 16,5 cm
12612.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Haller mechanikus asztali óra, nem működik, kopásokkal, m: 7,5 cm
12613.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
Számos falióra inga, ütőszerkezet egyéb óra alkatrész
12614.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
12615.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kartel óra. Asztali óra XIX. sz. , kulcsos, rugójáratos szerkezettel. Díszített réz szép számlappal, Működik 16 cm
12616.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Art deco asztali óra. Fém, bakelit, üveg. Korának megfelelő, kopottas állapotban, nem működik, 20,5x11,5 cm
12617.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft