cca 1941 össz. 2 db kitöltetlen okmány: szabadságolási igazolvány, M. kir honvéd vasúti és hidász szertár pótkeret parancsnokság Lajosmizse bélyegzőivel, sérült + marhalevél pótlap, Csíkvármegye főállatorvosa bélyegzővel, hátoldalán magánlevél