5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
cca 1975 Reich Károly (1922-1988): Szerelmespár (Saluti sinceri al Festival de l'Unita a Firenze). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, kartonra kasírozva, lapszéli apró felületi sérülésekkel, 69,5×48,5 cm