cca 1883-1884 Münchener Bilderbogen 37. München,én., Braun & Schneider, 817-824,827,864-889 t. A táblákon gazdag képanyaggal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, az eredeti, részben hiányos borítót a kötéstáblákra kasírozták, javított, restaurált lapokkal, és közte restaurált, pótolt lapokkal.
1884 Szeged, hirdetmény a paphalmi töltésnél megkezdett, osztrák-magyar állami vasútvonal építéséhez szükséges földmunkálatokról (kubikos álláshirdetés). Szeged, Endrényi L. és Társa-ny. Hajtott, apró lapszéli szakadásokkal. A szöveget a lapon lévő 1 kr hirdetvénybélyegre nyomtatták rá!
1888 Feuerwehrzentrale in Budapest / A budapesti tűzoltószékház épülete, tervezte: Kauser József. Az "Architektonische Rundschau" illusztrációja. Stuttgart, J. Engelhorn. Lapszéli szakadásokkal, lapméret: 39,5x28,5 cm
1893-1894 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. II. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1893. szept. 30. - 1894. jun. 30. Szerk.: dr. Schack Béla. Kopott, foltos félvászon-kötésben, az elülső táblán kis sérülésekkel, intézményi bélyegzésekkel.