Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 318

Nagy méretű csont doboz, réz veretekkel, bársony béléssel, kis kopásokkal, 12x8x10 cm
11979.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Antik kovácsolt vas, figurális száncsengő, csengő nélkül, kopásokkal, 27x11 cm
11980.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Régi Magyar Posta telefon, festett, kopásokkal, 22x24 cm
11981.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül: Alabárdos. Fém fa alapon, falra akasztható, 41x19,5 cm
11982.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Régi főző, fém, kopott, 27x13 cm
11983.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Antik rózsás faragott dobozka, szép állapotban, 11x26,5 cm
11984.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
11985.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Régi bronz fali dugóhúzó, kopásokkal, m: 31 cm
11986.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
10
Antik pisztoly, pótolt festett fa nyéllel, kopott, h: 20 cm
11987.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Régi levélmérleg, tálca nélkül, kopásokkal, m: 19 cm
11988.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1930 Atomsúlytáblázat, Erdély és Szabó Laboratóriumi felszerelések, tanszerek, és Prec. Mérlegek gyára. Budapest IX, Liliom utca 46. Haldenwanger Porcelán. Kis sérüléssel, kopásokkal, 11x13 cm
11989.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Fabergé jellegű zománcozott tojás, fém, hibátlan, eredeti dobozban. m: 7 cm
11990.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
28

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft